Życzenia świąteczne

Życzenia na Boże Narodzenie

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilkanaście przykładowych życzeń świątecznych na 2022 rok, które doskonale pasują do indywidualnych firmowych kartek świątecznych, dostępnych w naszej ofercie. Wybierz te, które najlepiej oddają uczucia, które chcesz przekazać swoim bliskim lub pracownikom. Przy zamówieniu kartek świątecznych podaj numer życzeń, a my umieścimy je na kartce razem z logo Twojej firmy.

Akceptowane formaty plików

Wybierz życzenia wigilijne do swojej kartki świątecznej:
01
Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy złożyć Naszym Klientom oraz Przyjaciołom serdeczne życzenia, wielu sukcesów, radości i uśmiechów.

02
Życzenia świąteczne

Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz i jaśniejących pierwszą gwiazdką, co daje nadzieję na następny Rok.


03
Życzenia świąteczne

Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój i radość, a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

04
Życzenia świąteczne

Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok.

05
Życzenia świąteczne

Jak obyczaj stary głosi Według ojców naszych wiary, Pragnę złożyć Wam życzenia W dniu Bożego Narodzenia. Niech ta gwiazdka betlejemska, Która świeci dziś o zmroku, Doprowadzi Was szczęśliwie Do spotkania w Nowym Roku.

06
Życzenia świąteczne

Na zbliżające się Święta pragniemy złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu i towarzystwie bliskich. Kolejny zaś rok niech będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.

07
Życzenia świąteczne

Dziękując Państwu serdecznie za dotychczasową współpracę pragniemy złożyć życzenia ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku

08
Życzenia świąteczne

Wszystkim Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom życzymy pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia. Niech Nowy Rok przyniesie Państwu tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.

09
Życzenia świąteczne

Niech w nadchodzącym Nowym Roku szczęście i pomyślność nigdy Państwa nie opuszczą, a wiara codziennie dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów. Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzy Państwu...

Kartki świąteczne z logo

Szukasz branżowych kartek świątecznych z nadrukiem?

Wybrany wzór kartki świątecznej dostosujemy do Twoich wytycznych – zmienimy kolory, dobierzemy odpowiedni krój pisma i umieścimy logo w wybranym miejscu na projekcie.

4 osoby właśnie oglądają ten produkt.

2 osoby właśnie oglądają ten produkt.

Przewiń do góry